Prekrytie bazénov Oceanic - vysoký

Prvotriedny model zastrešenia, kompletne alebo čiastočne vyplnený kompaktným polykarbonátom, ktorý je priehľadný ako sklo. Tento typ kompaktného polykarbonátu vďaka svojej priehľadnosti dodáva opticky väčší priestor v zastrešení. Jedná sa o podobný model jako Riviera, avšak s pojazdovými dráhami.

Steny sú vždy vyrobené z kompaktného polykarbonátu, zatiaľ čo strecha pozostáva z jednokomorového alebo trojkomorového polykarbonátu. Z terasy domu alebo z okna je cez priehľadný polykarbonát vidieť do bazénu alebo do záhrady.

  • Záleží len na Vašom výbere, pretože takéto môže byť Vaše zastrešenie pokiaľ sa rozhodnete pre tento prvotriedny model. Unikátnym materiálom, ktorý nám umožňuje ponúknuť Vám tento komfort pri zachovaní tých najprísnejších kritérií na stabilitu, odolnosť a bezpečnosť je tzv. kompaktný polykarbonát. zastrešenia.
  • Z terasy domu alebo z okna je cez priehľadný polykarbonát bez problémov vidieť do bazénu alebo z bazénu do záhrady. Pojazdné dráhy sú umiestnené po oboch stranách a sú elegantným a účelným riešením manipulácie s týmto modelom
  •  

Technické parametre:

Šírka: 4,00 - 8,00 m
Dĺžka: 4,31 - 17,00 m
Výška: 0,85 - 2,84 m
Počet segmentov: 2 - 8

Realizácie zastrešenia Oceanic vysoký