NOVINKY ALUKOV

Aktuálne novinky o zastrešení a akcie zo života našej spoločnosti.

Plánuje zimnú terasu s prekrytím Alukov?

Plánuje zimnú terasu s prekrytím Alukov?

Rady a nápady od oborníkov na zastrešenie zimnej terasy. Všetko čo by ste mali vedieť pred plánovaním zastrešenia terasy
Pripravujeme pre Vás v mesiaci január.
Čítať viac...

Zimná údržba zastrešenia a záhrady

Zimná údržba zastrešenia a záhrady

Zima je určite čas na oddych, plánovanie a prípravu na záhradu pre budúci rok. Počas zimného obdobia kedy je záhrada i bazén zazimovaný, môžete pripraviť nové plány v záhrade a pripraviť si množstvo úloh na jarný výsev. Predtým však musí byť  starostlivosť o zimnú zhradu vykonaná s precíznosťou.
Čítať viac...

Zastrešíme bazény aj na chalupe

Zastrešíme bazény aj na chalupe

Predstavte si, že ste po celom namáhavom týždni pracovne veľmi vyčerpaný a svoju rodinu ste nevideli takmer týždeň. Chalupa je priestor kde sa nielen oddychuje, ale predovšetkým trávi čas so svou rodinou a deťmi. Či už máte chalupu v blízkosti vodnej náhrže alebo blízko lesa, odporúčame ak je to vo vašich možnostiach, si zadovážiť bazén na chalupu alebo aspoň vírivku. Tak budete mať svoje deti po celú dobu pod dohľadom.
Čítať viac...

Jesenná grilovačka na terase

Jesenná grilovačka na terase

Letné obdobie nám pomaly končí a vo vzduchu je cítiť príjemnú teplú jeseň. Mnoho rodičov je rado, že deti po tohtoročných dlhých prázdninách sa konečne vybrali do školy. S nástupom jesenného počasia prichádzajú aj dožinkové grilovačky, ktoré sú spájané s prípravou veľmi chutných pokrmov.
Čítať viac...

Pohodové leto vo vlastnom bazéne

Pohodové leto vo vlastnom bazéne

Pripravte sa na toto leto a vytvorte si doma pohodlie pre celú rodinu ako keby ste boli na pláži. Leto u vás môže začať už v máji a končiť teplou jeseňou. Neviete ako, poradíme vám. Čítať viac...

Ide to aj ONLINE, sme tu pre Vás

Ide to aj ONLINE, sme tu pre Vás

Vážení zákazníci, reagujeme na súčasnú situáciu a radi by sme Vám ponúkli možnosť zadania dopytu na zastrešenie bazénov či terasového zastrešenia online, teda bez nutnosti navštíviť náš showroom v Dunajskej Lužnej. Čítať viac...

Veľtrh presunutý na neurčito

Veľtrh presunutý na neurčito

Na základe rozhodnutia RÚVZ je veľtrh NÁBYTOK A BÝVANIE 2020 presunutý na iný (náhradný) termín. Nový termín konania veľtrhu bude oznámený podľa vývoja situácie.

Alukov na výstave Nábytok a bývanie 2020

Alukov na výstave Nábytok a bývanie 2020

Srdečne Vás pozývame na 30. medzinárodný veľtrh nábytku,
bytových doplnkov, dizajnu a architektúry
Nábytok a bývanie 2020.
Ak premýšľate nad zastrešením bazéna alebo prekrytím terasy a máte mnoho otázok, prídite za nami na výstavisko Agrokomplex počas výstavy a radi Vám osobne poradíme a zodpovieme všetky otázky.
Čítať viac...

Starostlivosť o zastrešenie počas zimy

Starostlivosť o zastrešenie počas zimy

Premýšľate nad zastrešením bazéna či terasy a obávate sa starostlivosti počas zimného obdobia? Kvalitné zastrešenie Alukov je takmer bezúdržbové vďaka použitým materiálom. Prekrytie bazénov či terás  sa vyrabá z kvalitných polykarbonátov, ktoré sú vhodné aj do mínusových teplôt, až  -40 ° C. Polykarbonáty sú pokryté vrstvou UV stabilizácie, ktorá zabraňuje znehodnoteniu, jeho praskaniu či nežiadúcej zmeny farby pôsobením vonkajších vplyvov.
Čítať viac...

Nízke či vysoké zastrešenie bazénov?

Nízke či vysoké zastrešenie bazénov?

Výhody zastrešenia sme už často spomínali. Okrem toho, že posuvné zastrešenie predlžuje kúpaciu sezónu a i vďaka nemu je teplota bazéna vyššia, sú náklady na prevádzku bazéna oveľa nižšie ako bez prekrytia bazéna. Treba však počítať s počiatočnou investíciou, ktorá je vyššia ako iné druhy prekrytia vyrobené z PVC či iných druhov pevných tkanín. Čítať viac...

<123...6>