Zastrešíme bazény aj na chalupe

Každý, kto býva predovšetkým na byte a túži po prírode, je rád za každý kus zelene. Preto mnoho ľudí hľadá priestor na víkendový oddych predovšetkým na chalupách v prírode. Čas na chalupe je na nezaplatenie, keď ho trávite s blízkymi ľudmi a ak je na chalupe bazén, o dlhodobú zabavu je postarané.


Ak máte na chalupe v blízkosti bazéna aj bazénové doplnky, či relaxačné kreslá alebo bazénový nábytok, odoporúčame vyššie modely prekrytia bazénov, kde si môžete tieto doplnky uschovať i počas dažda. Vysokým typom prekrytia môžete pokojne zastrešiť aj vírivku ak ju máta umiestnenú ďalej od terasy priamo v záhrade. Zastrešenie je uzamykateľné, takže nemusíte mať žiadne obavy ak nebude dlhšie na chalupe.

Húra, konečne na chalupu s bazénom

Predstavte si, že ste po celom namáhavom týždni pracovne veľmi vyčerpaný a svoju rodinu ste nevideli takmer týždeň. Chalupa je priestor kde sa nielen oddychuje, ale predovšetkým trávi čas so svou rodinou a deťmi. Či už máte chalupu v blízkosti vodnej náhrže alebo blízko lesa, odporúčame ak je to vo vašich možnostiach, si zadovážiť bazén na chalupu alebo aspoň vírivku. Tak budete mať svoje deti po celú dobu pod dohľadom.

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu, ktorá je v celom svete takmer už rok, to vyzerá na isté limity v cestovaní. Preto sa investícia do bazéna a jeho zastrešenia javí ako veľmi dobrý nápad. Ak ste zvykli cestovať s vašou rodinou každý rok a teraz to nepôjde, môžete leto tráviť v blízkosti bazéna na vašej chalupe. Uvedomujeme si, že zastrešenie nie je najlačnejšia záležitosť a preto sa v našej ponuke nachádzajú aj také modely prestrešení bazénov, ktoré sú cenovo dostupnejšie ako naše bežné modely. Ide o typy prekrytí, ktoré sú práve vhodné na chulupy, ale samozrejme aj na zastrešenie bazénov vo vašej záhrade ak bývate na dome.

Cenovo dostupné prekrytie bazénov AZURE

Zastrešenie bazénu rady AZURE je vyrábané v troch tvarových variantách a s dvoma typmi polykarbonátových výplní. V základnom vyhotovení je zastrešenie typu AZURE vybavené pochôdznou pojazdovou dráhou AZURE 14, odstupňovanou pre jednosmerné posúvanie segmentov. 

Mám záujem o zastrešenie

Vážení zákazníci ak premýšlate nad prekrytím bazéna, terasy či vírivky
neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho formulára.

Alukov je garantom prvotriedneho servisu s mnohoročnou zárukou.
Zastrešenie Alukov môžete zakúpiť u obchodných partnerov po celej SR. 

Nahrajte fotografiu vášho bazéna