Starostlivosť o zastrešenie počas zimy

Premýšľate nad zastrešením bazéna či terasy a obávate sa starostlivosti počas zimného obdobia? Kvalitné zastrešenie Alukov je takmer bezúdržbové vďaka použitým materiálom. Prekrytie bazénov či terás  sa vyrabá z kvalitných polykarbonátov, ktoré sú vhodné aj do mínusových teplôt, až  -40 ° C. Polykarbonáty sú pokryté vrstvou UV stabilizácie, ktorá zabraňuje znehodnoteniu, jeho praskaniu či nežiadúcej zmeny farby pôsobením vonkajších vplyvov.

Váš bazén i terasa budú počas zimného obdobia čisté a chránené

Po zazimovaní bazéna či terasy o ktorom sme si písali v predchádzajúcich článkoch je potrebné venovať zastrešeniu pozornosť i počas jesene kedy je vhodné, aby ste pravidelne odpratávali jesenné listy z povrchu polykaronátu. V prípade napadnutia prvého snehu nemusíte mať žiadne starosti, nakoľko naše zastrešenia sú medzinárodne certifikované na záťaž proti sile vetra a váhe snehu. Stávajú sa tak  nepostrádateľnými pomocníkmi nad Vaším bazénom.

V prípade dlhodobého a hustého sneženia, je lepšie sneh odpratať, ak by sa v okolí zastrešenia hrali deti. Ak sa sneh začne začne topiť, je lepšie aby sa predcházalo k možnému zraneniu pri postupne topiacom sa snehu, ktorý by začal padať zo zastrešenia. 

Pre svojich zákazníkov poskytujeme komplexnú starostlivosť

Komplexná starostlivosť o zákazníka, predpredajný a popredajný servis sú pre nás prioritou. Naša spoločnosť je nielen vývojovým a výrobným závodom, ale aj Vašimi konzultantmi a poradcami, aby sme Vám pomohli dotvoriť domov - miesto, kde sachcete cítiť dobre, bezpečne a pohodlne.

S najvyššou starostlivosťou pristupujeme ku každému výrobku, ktorý pre Vás vyrábame na mieru, podľa dispozícií Vášho bazéna alebo terasy s ohľadom na priestorové riešenie aj Vaše estetické cítenie. Vďaka každodenným skúsenostiam a neustálej kontrole celého výrobného procesu máme možnosť posúvať technické, dizajnové a bezpečnostné vlastnosti zastrešenia. Nielenže držíme krok so svetovýmitrendmi, ale výrazne sa na ich tvorbe podieľame.