Solárna pergola od ALUKOV-u

Spoločnosť ALUKOV predstavuje novinku v oblasti solárnych produktov: PERGOLU SOLAR alebo autonómny solárny zdroj energie pre bazén.

PERGOLA SOLAR

Je to architektonický skvost, ktorý sa snúbi so slnečnými panelmi a vytvára jedinečný prvok vo vonkajšom priestore. PERGOLA SOLAR funguje ako ostrovný nezávislý systém, ktorý umožňuje prepojenie s elektrickou inštaláciou bazénov. V prípade, že je batéria vybitá, systém je možné odpojiť a bazén je možné prevádzkovať z bežnej siete.

PERGOLA SOLAR v blízkosti bazéna slúži ako odpočinkové miesto na umiestnenie lehátok a ďalšieho záhradného nábytku. Je to taká malá oáza odpočinku a relaxácie. PERGOLA SOLAR je nielen očarujúce vizuálny a dizajnový prvok, ale aj praktický a udržateľný spôsob, ako využiť slnečnú energiu vo svoj prospech.

PERGOLA SOLAR je zdrojom čistej slnečnej energie pre váš bazén. Umožňuje znížiť spotrebu elektriny zo siete a nahradiť túto energiu zo slnka. PERGOLA SOLAR poskytuje výkon 3,7 - 4,44 kWp v závislosti od modelu. Vyrobená energia sa ukladá do 3,1 kWp batérie.

Prečo sa rozhodnúť pre solárnu pergolu?

👉 Strecha dokáže vygenerovať až 4 MW elek. energie/rok

👉 Priemerná spotreba európskej domácnosti je 4 MW/rok

👉 Multifunkčné prestrešenie terasy pre maximálnu relaxáciu

👉 Ostrovná fotovoltaická elektráreň bez nutnosti pripojenia do distribučnej siete

👉 Možnosť pripojenia na distribučnú sieť a predĺženia výkonu domácej fotovoltaickej elektrárne

👉 Dokáže zachytiť dažďovú vodu

👉 Zodpovednosť za ekológiu, prírode a budúce generácie