Nízke či vysoké zastrešenie bazénov?

Výhody zastrešenia sme už často spomínali. Okrem toho, že posuvné zastrešenie predlžuje kúpaciu sezónu a i vďaka nemu je teplota bazéna vyššia, sú náklady na prevádzku bazéna oveľa nižšie ako bez prekrytia bazéna. Treba však počítať s počiatočnou investíciou, ktorá je vyššia ako iné druhy prekrytia vyrobené z PVC či iných druhov pevných tkanín.

Vysoké zastrešenie Alukov

Keď sa rozhodujete pre vysoký typ zastrešenia, je potrebné zohľadniť veľkosť vašej záhrady a priestoru pri vašom rodinnom dome. Posuvné zastrešenie potrebuje väčší priestor pre umiestnenie koľají, kde dochádza k posunu jednotlivých segmentov zastrešenia.

Zákazníci často využívajú vyšší typ zastrešenia rovno pri dome kde dokážu časť pevného segmentu využiť ako terasu alebo na zakrytie nábytku pri bazéne, či prúdenia vody alebo iných doplnkov k bazénu. Kvalitný systém umožňuje ľahký posun zastrešenia v oboch smeroch. Pojazdové dráhy je dokonca možné i predĺžiť až za bazén alebo pred  bazén, po tomto predĺžení pojazdových dráh, je možné celé zastrešenie teleskopicky odsunúť na túto plochu mimo úrovne bazéna.

Veľkou výhodu vysokého prekrytia bazéna je fakt, že vzhľadom na svoju výšku je pochôdzne po celej ploche a bez akéhokoľvek obmedzovania sa môžete pohybovať v blízkosti svojho bazéna i počas dažda či nepriazniveho počasia. 

Vysoké zastrešenie Vision

Medzi naše vysoké prekrytia bazénov patrí

zatrešenie LAGUNA

zatrešenie OCEANIC vysoký

zatrešenie OLYMPIC

zatrešenie OMEGA

zatrešenie VENEZIA

zatrešenie RAVENA

zatrešenie VENEZIA

zatrešenie VISION

Nízke zastrešenie Corona

Nízke zastrešenie Alukov, ktoré dokonale splýva s okolím

V prípade ak si myslíte, že by vám mohla mohutná konštrukcia prekrytia prekážať v záhrade či vo výhľade z terasy na vysadené záhony, máme riešenie i v podobe nízkeho zastrešenia bazénov, ktoré kopírujú potvrch terénu.  Ide o nenápadné nízke modely prekrytia, no i napriek tomu veľmi moderné a nadčasové. Svojou výškou nijako nenarušajú výhľad do Vašej záhrady a pritom sú dosť vysoké na to, aby ste si pokojne zaplávali.Niektoré modely nízkeho zastrešenia Alukov sú vhodné i pre imobilných ľudí na vozíku a je možné ich namontovať i s elektrickým pohonom automatického posunu cez diaľkové ovládanie.

Ak sa stále zvažujete a neviete sa rozhodnúť pre typ prekrytia bazéna, neváhajte nás kontaktovať a naši odborníci sa Vám budú venovať.

Medzi naše nízke prekrytia bazénov patrí

zatrešenie CORONA

zatrešenie ELEGANT

zatrešenie OCEANIC nízky

zatrešenie RIVIERA


zatrešenie VIVA
VIVA PRIME (dve koľajnice)


zatrešenie TERRA
TERRA PRIME (dve koľajnice)


Zastrešenie Alukov môžete zakúpiť u obchodných partnerov po celej SR.

V prípade ak premýšľate nad zastrešením bazéna neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si bezplatnú konzuláciu.