Najobľúbenejšie zastrešenia z našej ponuky

Zastrešenie bazéna alebo zimná záhrada hneď pri dome? Rozhodnite sa pre kvalitné zastrešenia, ktoré získali celú radu ocenení za svoju vysokú funkčnosť. Vybrali sme pre Vás tie, čo ste si najviac obľubili.

Zastrešenia terás

Najobľúbenejšie a najviac predávané zastrešenie od Alukov-u je zastrešenie terás CORSO. Toto zastrešenie Vám umožní terasu využívať celý rok. Veľkou výhodou je jeho posuvnosť, čo umožňuje posúvať celú konštrukciu a otvoriť tak zastrešenie pri peknom počasí. Takto si môžete terasu užívať v akomkoľvek ročnom období a za každého počasia. 

 

Celé zastrešenie je založené na dvoch koľajniciach, vďaka ktorým si môžete jednoducho posúvať zastrešenie v oboch smeroch. Zastrešenie terasy CORSO výrazne znižuje tepelné straty a prispieva tak k úsporám na vykurovanie. Preto sú posuvné zastrešenia najobľúbenejším a jedinečným riešením pre Vašu terasu. Z našej ponuky si môžete vybrať viacero typov zastrešenia CORSO.

CORSO ENTRY

- kolmé steny zastrešenia a mierny oblúk strechy. Počas slnečných dní dáva zastrešenie možnosť zatieniť terasu markízou. 

CORSO SOLID

- pohľad do záhrady a vysnené posedenie na terase v každom počasí.
- terasy CORSO, vhodné i na zastrešenie väčších priestorov. 

CORSO PREMIUM

- kryté terasy umožnia tráviť viac voľného času na čerstvom vzduchu, v kruhu najbližších.

CORSO ULTIMA

- celosklenené zastrešenie terasy s takmer rovnou strechou a masívnymi profilmi.

Zastrešenia bazénov

Ak nechcete narušiť vzhľad vašej záhrady, ale pritom si chcete užívať celoročné kúpanie bez obmedzenia a nezávisle od počasia, je tu pre Vás obľúbený rad zastrešenia bazénov od Alukov-u. 

ELEGANT NEO

U našich zákazníkov sa najviac osvedčil ELEGANT NEO. Elegantný model zastrešenia, ktorý zaisťuje plnohodnotnú ochranu bazéna. Zastrešenie je funkčné, aj keď je veľmi nízke. Vďaka optimálnej klenbe môžete bazén pohodlne využívať aj v zakrytom stave počas nepriaznivého počasia. Zastrešenie ELEGANT patrí do línie NEO, ktorá obsahuje patent EASY UP - vyvýšený systém uzamykania, vďaka ktorému už nie je nutné sa kvôli zabezpečeniu ohýbať u každého segmentu až k zemi.

TROPEA NEO

Alukov ponúka aj  stredný rad zastrešenia bazénov, najviac predávaný TROPEA NEO. Priestranná hala tohto modelu umožňuje voľný pohyb osôb v strede zastrešého priestoru. Steny môžu byť vyrobené z polykarbonátu, ktorý j priehľadný ako sklo a zastrešenie vďaka nemu splynie s okolitou prírodou. Typ rozmernejšieho zastrešenia bazénu umožňujúci dokonalý výhľad na vašu záhradu, alebo práve hrajúce sa deti. 

OLYMPIC

Božské tvary a maximálne zastrešenie vášho bazéna, to je TOP výrobok spoločnosti Alukov, ktorý zaujme výnimočným dizajnom a nevšedným vzhľadom. Jeho konštrukcia je zložená z 1 alebo 2 okrúhlych častí, ktoré dopĺňajú štandardný tvar segmentov zastrešenia. Hlavnou výhodou tohto zastrešenia je možnosť voľného pohybu po celom zastrešenom priestore.

 

Zastrešenia víriviek

Chcete si vytvoriť na záhrade relaxačné centrum? Pre nás žiaden problém, so zastrešenou vírivkou Vám nehrozia výkyvy počasia ani pohľady okolia. Najobľúbejneším zastrešením od Alukov-u je model OASIS.

OASIS

Výhodou zastrešenia OASIS je konštrukcia navrhnutá k zakrytiu priestoru pri použití existujúcej vertikálnej steny. Takto zastrešený priestor môže slúžiť nielen na zakrytie vírivnej vane, bazéniku, ale aj zimnej záhrady. Hodí sa aj ako zastrešenie záhradného altánku pre trávenie voľných chvíľ na záhrade. Doprajte si priestor pre relaxáciu, vytvorte si zázemie, kde zabudnete na problémy všedných dní.