Čo si pre vás chystáme v roku 2018

Na novú sezónu si spoločnosť ALUKOV pre vás pripravila veľa nového z radu produktov, materiálov či výstav, kde budete mať možnosť vidieť mimo iného aj nové posuvné zastrešenie bazéna TERRA PRIME.

Výroba nového zastrešenia TERRA PRIME

Hneď na jar predstaví ALUKOV Slovensko svoje tohtoročné novinky. Jednou z nich je aj nové zastrešenie bazéna TERRA PRIME – unikátne nízke zastrešenie bazéna, ktoré takmer kopíruje povrch terénu. Je to decentné, na priestor nenáročné zastrešenie, ktoré je v modernej architektúre veľmi žiadané.

Koľajnice zastrešenia TERRA PRIME vedú len najmenší segment, ktorý potom vedie vyššie segmenty a tým zaisťujú stabilitu celému zastrešeniu. V praxi to znamená, že väčšina priestoru okolo bazéna je voľná, bez koľajníc a zároveň umožňuje bezpečnú manipuláciu so zastrešením.

Ocenia to všetci, ktorí chcú zastrešenie s viditeľnými výhodami, ako je voľná plocha okolo bazéna, ochrana vody pred nečistotami, regulácia teploty vody a zamedzenie nechcenému pádu do bazéna.

Posuvný systém zastrešenia je veľmi ľahký a pohodlný. Vysoké nároky na bezpečnostné prvky a odolnosť samotného zastrešenia aj vodiacich koľajníc sú u TERRA PRIME rovnako ako u ostatných bazénových zastrešení ALUKOV štandardom.

Nechajte sa inšpirovať

Na jar v budúcom roku si novinky od spoločnosti ALUKOV môžete prezrieť a osobne vyskúšať na výstavách Nábytok a bývanie (Nitra), CONECO (Bratislava), DOMEXPO (Nitra).

A keď výstavy nestihnete, môžete si zastrešenia prezrieť a vyskúšať v showroome ALUKOVU v Dunajskej Lužnej, kde sa vám rovnako ako na výstavách budú ochotne venovať skúsení odborníci, ktorí poradia, aké zastrešenie by najviac pristalo vášmu domu, záhrade a bazénu.

K novinkám novej sezóny určite patrí aj zmena sídla spoločnosti a nové kancelárske priestory priamo vo výrobe.

V priebehu roku si pre vás spoločnosť chystá aj nový systém posuvných sklenených stien a výplní.

ALUKOV, ako je už u tejto spoločnosti zvykom, udáva nové trendy v zastrešovaní a modernej architektúre a inak tomu nebude ani v nadchádzajúcej sezóne.