Aj šampióni odporúčajú ALUKOV

Príjemné júlové dni sú ako stvorené na kúpanie.  Navštívili sme šampióna, majstra Európy MMA z roku 2010, víťaza turnaja Bellator Light Heavymeight Championchip z roku 2013 a tiež zápasníka M - 1 Global. To všetko už zvládol dosiahnuť bojovník srdcom i telom Attila Vegh.

Attila sa narodil 9. augusta 1985 v Dunajskej Strede, ešte v bývalom Československu. Vyrastal v Gabčíkove a zápasiť začal od 5 rokov, kedy prešiel na Kempo Karate. Šport a boj je pre Attilu dôležitý, dáva mu životnú silu, úspech a tiež možnosti vytvoriť si domov podľa svojich predstáv. Pre maximálnu fyzickú kondíciu je potrebný pravidelný a tvrdý tréning, ale aj umenie sa zrelaxovat. Plávanie v bazéne dokáže splniť oboje. Aby bola voda vždy vyhriata na optimálnu teplotu, zabezpečil si Attila funkčné zastrešenie s množstvom ďalších výhod.Desing zastrešenia je rovnako dôležitý a pre Attilu ako znalca dobrého vkusu dvojnásobne. Nový domov, ktorý si so svojou pani vybudoval si zaslúžil pekný solitér v záhrade. Zastrešenie bazéna od firmy ALUKOV splnilo jeho očakávania a požiadavky. Dôležité pre výber vhodného zastrešenie bolo pre Attilu tiež bezpečie rodiny. Sám je veľkým bojovníkom a sám čelil mnohokrát silnejšiemu protivníkovi, ktorého ale dokázal poraziť. Niekedy svoju vytrvalosťou, taktikou boja, ale niekedy zohrá rolu aj nestrážený okamih, kedy protivník stratí svoju ostražitosť. Preto dobre vie, čo môže znamenať náhoda, či už pozitívne alebo negatívne. Zastrešenie od spoločnosti ALUKOV zamedzí nežiadúcemu a náhodnému pádu v nestrážený moment do bazéna, najmä malých detí, ale aj ďalších domácich maznáčikov. Dokonalá relaxácia tak môže bez obáv pokračovať doma na záhrade a bazén so zastrešením perfektne slúži ako k aktívnemu športu, tak k odpočinku i relaxáciu.


Ako Attila relaxuje pri bazéne sa môžete pozrieť na nasledujúcich fotografiách. Radi by sme touto cestou Attilovi ešte raz poďakovali nielen ako skvelému šampiónovi, ale tiež pozornému hostiteľovi za skvelú atmosféru a srdečné prijatie v jeho súkromí. Prajeme Attilovi za spoločnosť ALUKOV, nech sa mu naďalej darí v ringu i v rodinnom kruhu.